Archiwum styczeń 2010


sty 30 2010 Niezbędne imprezowe akcesoria...
Komentarze: 0

Niezbędne imprezowe akcesoria...

Świętuj w wielkim stylu! Dzięki odjazdowej kolekcji mebli, typowo imprezowym ciuchom i dodatkowym elementom dekoracyjnym, w świecie The Sims™ 2 możesz teraz organizować wytworne wesela. Ubieraj swoje Simy w olśniewające suknie, eleganckie smokingi i zapierające dech w piersiach kreacje. Stwórz niepowtarzalny nastój korzystając z przepięknych ozdób, jak chociażby kwietnego łuku weselnego. Tego momentu nie zapomną do końca życia!

W wolnej chwili przygotuj domek i ogród na imprezę, o której będzie głośno w całej okolicy. Nakryj do stołu, postaw na nim cudowne lampki. Zaproś sąsiadów na balangę i zdobądź ich uznanie podając grillowe przysmaki. Dzięki pakietowi The Sims™ 2 Impreza możesz także urządzać huczne przyjęcia urodzinowe. Specjalnie na tego typu okazje przygotowano zestaw zupełnie nowych obiektów do gry, w tym m.in. tortów urodzinowych, baloników i wielu innych.

Takiego imprezowania jeszcze nie było!

Wersja językowa: Polska
Premiera: 9 kwiecień 2007
PEGI:
  

:: Niezapomniane wesela

Dzięki specjalnym ślubnym kreacjom oraz fantastycznym dekoracjom, każdy moment wesela Twoich Simów będzie niezapomniany.

:: Imprezy na świeżym powietrzu

Zorganizuj przyjęcie urodzinowe lub inną imprezę okolicznościową. Skorzystaj z nadających odpowiedni nastrój baloników i postaw bufet ze smacznymi przekąskami.

:: Wieczorne przyjęcia

Serwuj szykowne obiady i kolacje. Udekoruj stół eleganckim obrusem i zaurocz swoich gości efektownymi nakryciami.

:: Wybrane nowe przedmioty/obiekty:

Paski weselne - każda panna młoda chce wyglądać jak najlepiej. Po całych tygodniach głodzenia się i ćwiczeń, aby wcisnąć się w suknię, z wdzięcznością powitasz nasz projekt, który zapewni dodatkowy efekt wyszczuplający. W końcu, co wyszczupla lepiej niż paski?

Grill "Zapalczywy 3000" - miłośnicy grillowania z Twojego sąsiedztwa będą Ci zazdrościć tak doskonałego urządzenia, wykonanego z wykorzystaniem najnowszej technologii. Urządzenie obłożone jest drewnem, ale wewnątrz tej pozornie staromodnej obudowy kryje się mechanizm, który wzmacnia smak każdego produktu i spopiela wszystko, co uzna za niewarte konsumpcji. W ten sposób urządzenie gwarantuje sukces kulinarny za każdym razem.

Parasol imprezowy - przyjęcia pod gołym niebem to mnóstwo zabawy, ale musisz wziąć pod uwagę pewne czynniki, takie jak warunki pogodowe. Gdy słońce przypieka i jest zbyt gorąco, Twoi goście docenią cień rzucany przez "Parasol imprezowy".

Wstęga imprezowa - to najlepszy zwiastun doskonałej zabawy! Gdy zawiesisz ją na ścianie, wszyscy będą wiedzieć, że pora trochę poszaleć.

Kwietne krzesła składane - nic nie zastąpi zestawu składanych krzeseł na przyjęciu! W ofercie firmy Hej Zabawa znajdziesz pełen wybór składanych krzeseł na każdą okazję.

Galeria

Zobacz galerię screenów i artworków gry The Sims™ 2.

Zwiastuny

Zobacz filmy o tematyce The Sims™ 2.

Artykuł

Przeczytaj artykuł. Dowiedz się co wnosi nowa wersja Simów!

Wymagania sprzętowe

Sprawdź czy na twoim komputerze uruchomi się gra The Sims™ 2!

Kody

Kody do gry The Sims™ 2 - Ułatw sobie grę!

Poradniki

Przeczytaj poradniki. Naucz się nowych tricków!

sims2monika : :
sty 30 2010 12 sposobów na zabicie sims ;*
Komentarze: 0

1. Utonięcie. - Budujemy basen, z samą trampoliną, albo z drabinką. Jeśli dajemy samą trampolinę, wybieramy niechcianego sima, klikamy na drabinkę i każemy mu wskoczyć. Kłopot w tym, że jeżeli sim jest tchórzem, zawróci z trampolinki, bo będzie bał się skoczyć. Jeśli dajemy drabinkę, nasz sim posłusznie wejdzie do basenu. Wystarczy wówczas wejść w Tryb Kupowania i sprzedać drabinkę, a następnie powrócić do Trybu Życia. Jeśli nie masz zamiaru czekać długo, do basenu wpuść sima z niskim paskiem energii. Kiedy Pasek Energii spadnie do zera, nasz sim zaśnie w basenie i obudzi sie za późno. Utonie i mamy go z głowy!!

Ciekawostka: Uśmiercony w ten sposób sim może pojawiać się jako niebieski duch zostawiający po sobie kałuże wody.

2. Spalenie. Wywołujemy pożar, najlepiej zostawiajac na kuchence gotujące się jedzenie - każemy simowi odejsć i zająć się czymś innym. Zanim pożar wybuchnie, najlepiej uniemożliwić naszej "ofierze" wyjście z pokoju. Zamurowywujemy wszelkie drzwi. Pamiętaj - nie instaluj wykrywacza ognia, bo zaalarmuje Straż AUTOMATYCZNIE!!! Kiedy już ogień zacznie strawiać wszystko, co stoi mu na drodze, sim zacznie panikować. Po prostu czekamy, aż ogień dotrze do niego, spali go i zostaną popiołki

Ciekawostka: Duch spalonego sima będzie miał intensywnie czerwony kolor.

3. Zagłodzenie. Kasujemy lodówkę i telefon, lub zamurowywujemy sima w zamknięciu. Możemy też po prostu w Trybie Opcji wyłączyć wolną wolę i przestać zajmować się simem. Aby nie czekać długo, po prostu doprowadźmy wcześniej pasek głodu do niskiego stanu. W końcu sim złapie się za żołądek i padnie na ziemię. I mamy sima z głowy.

Ciekawostka: Sim, który umarł z głodu, może pojawiać się pod postacią przezroczystego ducha, który często będzie zaglądał do lodówki w poszukiwaniu jedzenia .

4. Porażenie prądem. Czekamy, aż w simowym domu zepsuje się jakaś rzecz działająca na prąd, np. ugniatacz śmieci, telewizor, czy komputer. Nie wzywamy jednak fachowca - naprawę zostawiamy w rękach sima, najlepiej z 0 punktów techniki. UWAGA! Jeżeli nasz sim będzie miał farta, może przeżyć i naprawić tą rzecz. W większości przypadków nasz sim zostanie porażony prądem, usmoli się i zginie.

Ciekawostka: Simowe ofiary prądu pojawiają się w SimCity jako żółte duchy, które od czasu do czasu samoistnie rażą się prądem.

 

5. Strach. Wyprowadzamy naszego sima w okolice grobów - najlepiej w nocy. Kiedy zjawią się duchy, z pewnością zaczną straszyc naszego sima. Nigdy jednak śmierc nie następuje za 1 razem, najczęściej dopiero za 6 lub 7. Umierający sim wrzaśnie ze strachu, złapie się za swój nadgarstek i upadnie na ziemię. KONIEC!!!

Ciekawostka: Duch sima, który nie przeżył ataku serca, będzie miał kolor różowy.

6. Choroba. Aby sim się przeziębił, należy kazać mu, aby przebywał w towarzystwie karaluchów, bądź innego chorego sima. O tym, że sim jest chory, poinformuje nas gra. Wtedy robimy wszystko, aby sim nie wyzdrowiał: nie bierzemy chorobowego, zmuszamy go do ciężkiej pracy, sadzamy go w towarzystwie innych chorych...Po ok. 3 dniach nasz sim umrze z wycieńczenia. Ciekawostka: Duch sima zmarłego na skutek choroby będzie miał kolor zielony

7. Muchy. Talerzy po jedzeniu nie myjemy. Najlepiej zostawić je na podłodze i czekać, aż zaczną nad nimi latać muchy. Gdy będzie ich dość dużo, wprowadzamy naszą ofiarę do pomieszczenia z brudnymi talerzami. I czekamy, aż muchy z talerzy przerzucą się na naszego sima... Ciekawostka: Duch ofiary much będzie miał fioletowy kolor.

 

8. Spadająca satelita. Kiedy zapadnie noc, wybieramy sima, którego chcemy uśmiercić. Klikamy na dowolne miejsce na zewnątrz domu i wybieramy opcję "Patrz w gwiazdy". Sim rozłoży się na trawie i zacznie gwizdać, spoglądając w gwiazdy. Kiedy będzie patrzył dostatecznie długo, satelita spadnie prosto na niego.

Ciekawostka: Simowie zgnieceni przez satelitę mogą powrócić pod postacią ducha koloru pomarańczowego. Przy okazji, oprócz pozbycia się niechcianego sima, mozemy zyskac coś jeszcze...kasę! Wystarczy sprzedać satelitę, która nigdy nie kosztuje mniej niż 1000 §.

 

9. Starość. Aby uśmiercić sima w ten sposób, nie trzeba się wysilać. Po prostu kierujemy simem przez całe jego życie, aż do końca ostatniego etapu - emeryta.

Ciekawostka: Ci, którzy umarli na skutek starego wieku, mogą powrócić pod postacią białych duchów

10. Grad (wymagane Cztery Pory Roku). Za pomocą PogodoMistrza wywołujemy grad i każemy simowi wyjść na dwór. Następnie patrzymy, jak ofiara zostaje trafiona kilkanaście razy kulkami gradu w głowę i...bye, bye!

 

11. Piorun (wymagane Cztery Pory Roku). I na koniec najbardziej efektywny sposób śmierci. . Czekamy, aż na dworze zacznie sie burza z piornami. Wtedy wyprowadzamy sima na dworek i kasujemy piorunochron. Obserwujemy jak 300-milionów Voltów trafia naszego sima i skutecznie zabija. Możemy też skasować piorunochron i nie wyprowadzać sima na dworek. Po prostu czekamy, aż piorun walnie w dom. Ale musimy liczyć się z tym, że efekt nie będzie nam pasował, bo dom zaczyna się palić i sim ginie na skutek pożaru (patrz punkt 2.) a nie pioruna.

 

12. Oparzenie słoneczne (wymagane Cztery Pory Roku) Wystawiamy naszego simka na otwarte słoneczko i czekamy, aż zrobi się cały czerwony, a jego temperatura osiągnie max.

 

kody na uśmiercenie sima

Możesz też otworzyć okienko kodów (Control + Shift + C) i wpisać znany nam już kod:

boolProp testingCheatsEnabled true. Następnie z wciśniętym SHIFTEM klikamy na sima i wybieramy "Spawn.."/"Rodney's Death Creator". Pojawi się na nagrobek i wybieramy opcję, którą chcemy. Możesz zapoznać się z ponizszym tłumaczeniem:

"Die of Old Age" - Zgiń przez starosć.

"Die of Disease" - Zgiń poprzez chorobę.

"Die of Satelite" - Zgiń przez spadającą satelitę.

"Die of Starvation" - Zgiń przez głodówkę.

"Die by Flies" - Zgiń przez muchy.

"Die of Lightning" - Zgiń przez Piorun.

"Die from Fright" - Zgiń przez Strach.

"Die of Drowning" - Zgiń przez Utonięcie.

"Die of Electrocution" - Zgiń przez porażenie prądem.

"Die of Fire" - Zgiń przez pożar.

"Die by Hail" - Zgiń od gradobicia.

sims2monika : :